Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Dámské plavky - zaujměte na pláži hezkými plavkami

Léto se rychle blíží a už jistě také uvažujete o koupi nových plavek na léto. Chcete na pláži, u přehrady nebo na koupališti zazářit? Tak si vyberte pěkné plavky. Na výběr je z mnoha druhů, barev a značek, takže se dejte do vybírání, ať vypadáte skvěle. Můžete si vybrat dvoudílné nebo jednodílné plavky v nejrůznějších úpravách.

Dvoudílné plavky jsou velice oblíbené již mnoho let. Můžete si vybrat horní díl s push-up efektem, s kosticemi nebo bez kostic. Prodávají se v zajímavých barvách; od nejrůznějších vzorů až po klasické jednobarevné. Také zavazování může být za krkem, klasicky na ramínka nebo samodržící. Velmi zajímavými dvoudílnými plavkami jsou tankiny, u kterých horní díl připomíná top a zakrývá bříško. Důležité je, aby vám plavky dokonale seděly. Odvážným kouskem dámských dvoudílných plavek jsou mikrokiny. Tyto dámské plavky, které zakrývají jen ty nejintimnější partie, se hodí pro extravagantní ženy s dokonalou postavou.

Jednodílné plavky mohou být pro někoho jen zastaralým prádlem, ovšem opak je pravdou. Dobře se v nich plave, to platí hlavně pro sportovkyně a také s nimi můžete zakrýt něco, co nechcete, aby každý viděl (jizvy, špíčky). Zajímavým kouskem u jednodílných plavek jsou monokiny. Tyto plavky mají nejrůznější místa odkrytá a propojená. Vypadají jako dvoudílné plavky, které jsou propojeny, ale ve skutečnosti jsou to pořád jednodílné plavky.

Doporučujeme vám tento e-shop, kde mají velkou nabídku dámských plavek jak levnějších, tak i dražších. Hlavně tam najdete plavky pro ženy s velkým poprsím, také pro silnější ženy nebo i pro ženy, pro které je důležité, aby byly vždy in.

Také nezapomeňte zvolit správnou barvu. Letos budou trendy pestré barvy. Klidně si můžete pořídit dámské plavky, u kterých je jeden díl plavek jiné barvy než ten druhý. To samé může být i u jednodílných plavek, které mohou být barvami naoko odděleny. Též na plavkách můžete mít ozdoby, jako jsou korálky, cvočky, přezky či jiné ozdůbky.

Ať už si vyberete bikiny, tankiny, monokiny nebo jednodílné plavky, vězte, že nejdůležitější je, aby vám plavky pořádně seděly a slušely. Takže pořádně vybírejte, zkoušejte a kupujte, ať se můžete pěkně opalovat, relaxovat a koupat.


Další skvělá nabídka