Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - top kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky Triumph pro tento rok:

 

Plavky Triumph 2024 - Nová kolekce

Hledáte luxusní plavky? Tak to potom vsaďte na plavky Triumph od stejnojmenné německé firmy. Každý rok přináší zajímavé kolekce, ze kterých si každá žena vybere. Nabízejí dvoudílné, jednodílné plavky, monokiny i tankiny. Podívejte se na skvělou nabídku zde v e-shopu.


Historie německé firmy Triumph sahá již do roku 1886, kdy korzetář a obchodník začali vyrábět korzety pod značkou Spiesshofer & Braun. Dokonce je prodávali i do Anglie. Později ale hledali nové jméno, až se nechali inspirovat pařížským Vítězným obloukem a v roce 1902 pojmenovali značku Triumph.

Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Chvíli po válce uvedli na trh první podprsenku. To se psal rok 1922. Postupem času bylo zapínání vzadu a dokonce měla i vyměnitelná ramínka. Později začal výrobce produkovat všelijaké modely z nejrůznějších materiálů. Nyní vyrábí plavky, spodní prádlo (plavky, podprsenky, kalhotky) a další doplňky.

Plavky Triumph pořídíte v různých modelech a barevných kombinacích. Z široké nabídky modelů si vybere téměř každá žena. Nabízí jednodílné plavky a to i monokiny, nebo dvoudílné. U dvoudílných je nutné vybrat horní i dolní díl, jelikož se prodávají zvlášť.

To je výhodné právě v případě, že vám klasické velikosti moc nesedí nebo chcete kombinovat zajímavé díly a barvy dohromady a vytvořit speciální outfit. Kreativitě se meze nekladou, tak proč toho zde nevyužít.

Koupíte jak jednobarevné, tak vícebarevné kousky. Některé jsou s kosticemi, některé bez kostic a často jsou ozdobené padnoucími ozdobami (např. mašličky). V nabídce jsou etno styly, zářivé a decentní barvy, vzory nebo i retro modely. K nezapomeňte na doplněk k plavkám a to pareo nebo kaftan.

Pokud jste se rozhodla koupit plavky Triumph, určitě se jedná o dobrou volbu. Perfektní vzhled, propracované prvky a mnoho velikostí, z nichž si téměř každá žena vybere.

Levně je koupíte v tomto eshopu, kde nabízejí velké množství nejrůznějších modelů za nízké ceny.Podívejte se rovněž na značku Triola a modely pro plnoštíhlé.


Další skvělá nabídka