Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší modely Triola pro tento rok:

 

Plavky Triola - už máte i vy ty své?

Značka Triola vyrábí nejen plavky, ale i spodní prádlo nebo podprsenky. Prostě vše, co by ženě nemělo chybět v šatníku. V létě jsou to rozhodně plavky. Novou kolekci plavek na rok 2024 představuje Triola již na jaře. Budete si tak moct koupit krásné a výjimečné plavky. Podívejte se na novinky do e-shopu www.triola.cz.


Krásné plavky budou plné barev, tak jako celá letošní móda. Můžete si koupit s drobnými vzorky, vzorem džínoviny, jednobarevné nebo spodní díl plavek jiné barvy než horní díl. Určitě si něco vyberte i vy.

Plavky Triola patří k těm nejoblíbenějším, protože jsou kvalitní a navíc se jedná o českou značku. Stačí se jen podívat na jejich kolekci, která vás přesvědčí ke koupi.

Vybrat si můžete z rozmanitých velikostí a druhů plavek. Naleznete zde dvoudílné i jednodílné plavky různých barev vás můžou pěkně na pláži ozdobit.

Plavky Triola jsou vždy velice povedené a trendy. Kromě dvoudílných a jednodílných plavek si můžete také koupit monokiny a tankiny. Všechny kousky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů tak, aby byly kvalitní, slušivé a pohodlné.

Další výhodou je, že si můžete koupit horní i dolní díl zvlášť tak, aby vám dokonale seděl. Dále můžete vybírat z mnoha velikostí. V nabídce jsou košíčky až do velikosti K, což majitelky velkých předností uvítají. Nabízejí krásné kousky pro velká prsa a plnější poprsí obecně.

Pokud nevíte, jaké byste mohla koupit plavky, zvolte plavky Triola. Na pláží budete za kočku, za kterou se každý otočí. Podívejte se do e-shopu.Další skvělá nabídka