Krásné plavky pro rok 2023
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2023 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky Triola 2023 - už máte i vy ty své?

Značka Triola zdobí nejen plavky, ale i spodní prádlo nebo podprsenky. Prostě vše, co by ženě nemělo chybět v šatníku. V létě jsou to rozhodně plavky. Novou kolekci plavek na tento rok představí Triola už v dubnu. Budete si tak moct koupit krásné a výjimečné plavky. Podívejte se na novinky do e-shopu.


Krásné plavky budou plné barev, tak jako celá letošní móda. Můžete si koupit s drobnými vzorky, vzorem džínoviny, jednobarevné nebo spodní díl plavek jiné barvy než horní díl. Určitě si něco vyberte i vy.

Plavky Triola patří k těm nejoblíbenějším, protože jsou kvalitní a navíc se jedná o českou značku. Stačí se jen podívat na jejich kolekci, která vás přesvědčí ke koupi.

Vybrat si můžete z rozmanitých velikostí a druhů plavek. Naleznete zde dvoudílné i jednodílné plavky různých barev vás můžou pěkně na pláži ozdobit.

Plavky Triola jsou vždy velice povedené a trendy. Kromě dvoudílných a jednodílných plavek si můžete také koupit monokiny a tankiny. Všechny kousky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů tak, aby byly kvalitní, slušivé a pohodlné.

Další výhodou je, že si můžete koupit horní i dolní díl zvlášť tak, aby vám dokonale seděl. Dále si můžete vybrat z mnoha velikostí. V nabídce jsou košíčky až do velikosti H, což majitelky velkých předností uvítají.

Pokud nevíte, jaké byste mohli koupit plavky, zvolte plavky Triola. Na pláží budete kočka, za kterou se každý otočí. Podívejte se do e-shopu.


Další skvělá nabídka