Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Jak na správné velikosti plavek?

Velikosti plavek jsou stejné jako obvyklé velikosti spodního prádla. To znamená, pokud máte jednodílné plavky, kupujete jen jednu velikost. Na druhou stranu, pokud si kupujete dvoudílné plavky, často můžete nakombinovat různé velikosti, pokud vám to výrobce či prodejce umožní. Vždy však záleží na konkrétním výrobci a jeho značení prádla.

Velikosti plavek se označují písmenky: XS, S, M, L, XL, XXL.
Nebo spodní část plavek se označuje písmenky a vrchní část číslem a písmenkem (70A, 70B, 75B,...). Velmi důležité je vybrat si správnou velikost a správný tvar.

Jak vybrat správnou velikost plavek

Ke zjištění správné velikost plavek potřebujeme jen metr a správně přeměřit. Potřebujeme znát obvod přes prsa, obvod po prsy, obvod pasu a obvod boků. Na základě těchto zjištěných čísel si můžete pomocí tabulky velikostí, zjistit vaši velikost plavek.

Jak vybrat správný tvar plavek

Na trhu je dostupných mnoho druhů plavek. Plavky mohou být jednodílné nebo dvoudílné. Jednodílné si vybírají ženy, které jsou starší nebo ženy, které chtějí zakrýt problémové partie. Jednodílné plavky také mohou být různě vykrojeny vpředu i vzadu. Výběr plavek je vždy důležitý.

Dvoudílné plavky si kupují jak velmi štíhlé ženy, tak i ženy plnoštíhlé. Plavky si můžete vybrat se zavazováním za krkem nebo se zavazovácím spodním dílem plavek. Tyto plavky zdůrazní vysokou a štíhlou postavu.

Plavky s nohavičkami skryjí zadeček a tanga plavky zase ukážou zadeček všem na pláži. Spodní díl plavek může mít snížený pas, který se hodí pro ženy s plochým bříškem a také může být zvýšený pas, který pomůže zakrýt větší bříško.

Vždy při výběru plavek vyzkoušejte několik druhů plavek, abyste věděla ve kterých vypadáte nejlíp a které vám nejlépe sednou. Pokud nakupujete v kamenných obchodech, máte tuto možnost snadnější. Pokud si kupujete plavky přes internetový obchod, můžete nevyhovující kusy vrátit do 14 dnů.


Další skvělá nabídka