Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Monokiny - krásné plavky

Monokiny jsou velmi zajímavě vypadající plavky. Mohou to být buď plavky dvoudílné, které jsou různými způsoby propojeny nebo jednodílné, které mají nejrůznější prostřihy. Monokiny byly poprvé navrženy již v roce 1964 a v posledních letech se stávají tyto plavky opět velmi oblíbené a modely, které jsou navrhovány jsou velmi zajímavě řešené.

Monokiny jsou v případě dvou dílů spojeny různými ozdobami, látkovými díly či sponkami. Horní díl může mít zavazování za krkem nebo může být úplně bez zavazování. Také se nezapomíná na klasická ramínka.

Monokiny ale mají dvě nevýhody. První je ta, že se hodí jen pro štíhlé ženy, které nemají žádné špíčky, protože by je monokiny ještě zvětšily. A druhou nevýhodou je to, že se vůbec nehodí na opalování. Protože by byly opáleny různé vzory, které by se vám nemusely líbit. Na druhou stranu monokiny jsou velmi sexy. Ne nadarmo je předvádějí špičkové modelky na molech pro tento rok.

Každá značka má na výběr mnoho nejrůznějších monokin s rozmanitými střihy a barvami. Některé modely jsou velmi vyzývavé a odhalí toho velmi moc. Také jsou vyráběny v nejrůznějších barvách od bílé, přes červenou, modrou až po černou. Samozřejmě, že jsou časté i kombinace barev a vzorů; od květinových, obrazcových, etno až po tygří či lesklé vzory.

Mezi velmi povedené kousky patří monokiny Victoria's Secret, které se řadí tak jako jejich plavky či prádlo k opravdové špičce. Zajímavé jsou i monokiny Guess.


Další skvělá nabídka