Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší tipy pro tento rok

 

Tankiny - ideální plavky na letošní rok

Chystáte si letos koupit nové plavky a uvažujete o nějakých ne příliš obyčejných? Vyberte si tankiny. Tankiny (tankini) jsou dvoudílné plavky, které se skládají ze spodního dílu jako u klasických plavek a horního dílu, který vypadá jako top. Výrobci plavek vyrábějí také mnoho různých variant tankin, stačí se jen podívat a případně i vyzkoušet. Tyto plavky jsou skvělé pro boubelky nebo těhotné ženy.

Dolní díl tankin, tedy kalhotky, může být na zavazování, s nohavičkami, se sukýnkou nebo to mohou být tanga. Je velmi mnoho druhů, které by se vám mohly líbit. Horní díl může mít velmi hluboký výstřih nebo výstřih nemusí toho moc ukazovat. Také může být na zavazování za krkem nebo klasicky dvouramínkové zapínání. Horní díl navíc může upnutý nebo volnější, tak aby vám vyhovoval.

Tankiny se vyznačují pestrou paletou barev. Můžete si koupit tankiny jednobarevné nebo vícebarevné od vzoru s obrazci, květinami, až po imitaci kůže či etno. Každá značka má na výběr z mnoha různých barevných kombinací, aby se všem zákaznicím jejich výrobky líbily.

Tankiny jsou také ideálními plavkami pro nastávající maminky. Jedná se o dostupné plavky, které jsou určeny právě pro ženy s bříškem, aby si nespálily pokožku a navíc mohou tak velmi dobrým způsobem zakrýt své bříško. Díky nejrůznějším vzorům a barvám tak budete vypadat s tankinami velmi pěkně.

Plavky tankiny jsou ideální, pokud chcete zakrýt nerovnoměrné bříško nebo nějakou jizvu. Budete tak vypadat velmi pěkně a módně oblečené.

Tankiny pro tento rok si můžete zakoupit v tomto e-shopě.


Další skvělá nabídka