Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší tipy pro tento rok

 

Tankiny nebo bikiny? Jaké plavky si letos vyberete?

Každý rok se v obchodech objevují nové a zajímavé střihy plavek. Teprve nedávno se do obchodů dostaly tankiny a hned si je mnoho žen zamilovalo. Avšak stále většina upřednostňuje bikiny (dvoudílné plavky), protože ty patří mezi klasiku. Které plavky se více líbí vám? Jaké plavky jste si letos vybrala na dovolenou?

Čím jsou tankiny tak originální?

Ženu vždy učaruje zajímavý střih, barvy a kousek, který žádná jiná žena v okolí nemá. Právě tohoto můžete u tankin docílit. Ženy se jich tak trochu bojí, asi mají dojem, že by jim tankiny neslušely nebo že se hodí jen pro plnoštíhlé ženy a ony jsou zrovna štíhlé. Ale to je omyl. Tankiny vypadají moc pěkně, i když jste štíhlá, máte menší bříško nebo jste plnoštíhlá. Stačí si vybrat správnou velikost a můžete se pyšnit zajímavými a originálními plavkami. Můžete si vybrat mezi zajímavými střihy, barvami a značkami. Na rozdíl od klasických dvoudílných plavek jich není tolik na výběr. Důležité je ale hledat a zaručeně najdete ty správné.

Nebo vsadíte na bikiny?

Klasické dvoudílné plavky patří mezi nejčastěji nakupované plavky a to hned z mnoha důvodů: je velký výběr, dají se kombinovat, je to taková klasika a výrobci se na nich vždy vyřádí. Z důvodu, že se dvoudílné plavky dají kombinovat, jsou dostupné pro mnoho žen, které hledají netradiční velikosti. Dále je možné nakombinovat různé druhy dvoudílných plavek, letos kombinace prostě letí, tak proč toho nevyužít... Horní díl může být na zavazování za krkem, bez ramínek nebo klasické zavazování na zádech. Stejně tak i dolní díl může mít různý střih - tanga, boxerky, kalhotky do pasu nebo francouzské nebo brazilské kalhotky. Výběr je velmi bohatý.

Dále si můžete vybrat jednodílné plavky nebo monokiny. Nabídka je opravdu obsáhlá, tak nenechávejte nakupování na poslední chvíli, ať si můžete opravdu pořádně vybrat.


Další skvělá nabídka