Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší tipy pro tento rok

 

Plavky pro plnoštíhlé

Ne každá žena má to štěstí, že má dokonalou postavu. Ovšem to vůbec nevadí, protože i pro vás, pokud máte nějaké to kilo navíc, jsou dostupné skvělé a módní plavky. Stačí si jen vybrat z nejrůznějších typů a barev, a pak už se na pláži opalovat. Důležité je však vybrat ten správný typ plavek. Podívejte se na tankiny v e-shopě.

Jednodílné plavky pro boubelky

Pro plnoštíhlé ženy se hodí jednodílné plavky. Skryjí mnoho nedostatků a vypadají skvěle. Pokud si vyberete jednodílné plavky, určitě chybu neuděláte. Dále věnujte dostatek pozornosti výběru barvy. Černá barva i další tmavé barvy opticky zeštíhlují. Dále můžete zvolit plavky, které mají v sobě korzet. I ten vymodeluje postavu a tím pádem ji zeštíhlí. Plavky s nohavičkou nebo sukýnkou zase zakryjí větší zadeček. Nezapomeňte plavky pořádně vyzkoušet.

Jednodílné plavky koupíte v tomto e-shopě.

Nebo zvolíty tankiny?

Tankiny (tankini) jsou dvoudílné plavky, které se skládají ze spodního dílu a horního dílu. Horní díl vypadá jako top, který mívá volnější spodní část. Tankiny jsou tak výborným řešením plavek pro plnoštíhlé ženy nebo pro těhotné ženy. Stačí si jen vybrat zajímavou barvu tankin se vzorem či bez něj. Nesmíte ale zapomenout na to, že by vám tankiny měly dokonale sedět.
Pořiďte si tankiny pro boubelky v tomto eshopu za skvělé ceny.

Důležité je, abyste si vybrala plavky, které vám budou sedět. Pokud se budete cítit dobře v bikinách, klidně si kupte i ty. Některé střihy bikin se hodí i pro plnoštíhlé ženy, avšak jednodílné plavky nebo tankiny jsou mnohdy lepší volbou.

Kupte si plavky pro plnoštíhlé zde nebo zde, kde mají velmi širokou nabídku.


Další skvělá nabídka