Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Dvoudílné dámské plavky

Poslední dobou jsou dvoudílné plavky velmi oblíbené. Existuje velmi mnoho druhů dvoudílných plavek, které nalézají velké množství zákaznic po celém světě. Díky nim se můžete pěkně opalovat, ukázat své křivky nebo si s nimi jen zaplavat. Navíc mají i další možné použití, kdy vrchní díl můžete používat jako topík (z tankin) nebo jen jako vrchní díl (z bikin) při cestě do nějakého klubu nebo na výlet.

Pokud si chcete koupit dvoudílné plavky, můžete si doopravdy vybírat, protože jich je na trhu velmi mnoho. Různé druhy, různé barvy..., co víc si přát. Nezapomeňte při nákupu zvolit ten správný typ plavek, aby vám slušel a hlavně dokonale sedl. Můžete si vybrat z klasických bikin nebo i tankin. Můžete tak s tankinami zakrýt vaše nedostatky a přesto vypadat velmi sexy.

Správný výběr plavek je velmi důležitý. Poprsí nemusíte vůbec schovávat a pokud potřebujete můžete si koupit horní díl s push-up výztuží. A navíc vám různé typy výztuží mohou nejen zvětšit poprsí až o dvě čísla, ale také pěkně vytvarovat.
A jaký vybrat spodní díl? Můžete si vybrat klasický kalhotkový střih, tanga, string, g-string, šortkový střih, sukničku nebo i mikrokiny. Někde si můžete vybrat zvlášť horní díl a zvlášť spodní díl. To se pak dá kouzlit.

Doporučujeme vám tento e-shop, kde mají velkou nabídku dvoudílných plavek jak levnějších, tak i dražších.

Dvoudílné plavky si můžete vybrat z mnoha barev a střihů, stačí si jen projít nabídku a objednat si ty, které se vám líbí. V dvoudílných plavkách budete kočkou na pláži a muži se budou za vámi otáčet. Pokud máte partnera, tak ten bude na vás právem pyšný, pokud budete mít dobře padnoucí plavky.
Spousta druhů plavek je také velmi pěkně ozdobena korálky, přezkami, krystalky nebo i stříbrem a zlatem.


Další skvělá nabídka