Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky jsou stále velmi oblíbené. Kupují si je ženy jak nižšího, tak i vyššího věku. Hodí se tak pro všechny, i pro všechny typy postav. Sportovkyně používají jen jednodílné plavky, kvůli tomu že zmenšují odpor vody a nemůže se stát, že by při rychlosti spadly. Plavky jsou pevné, dokonalé přiléhají k tělu a mnohé toho zakryjí.

Nemyslete si ale, že jednodílné plavky jsou jen pro starší generace. Kromě toho, že mohou zakrýt vaše špíčky nebo nebo různé jizvy, můžete si vybrat nejrůznější originální modely. Pokud máte velmi štíhlou postavu, jednodílné plavky ji navíc velmi zvýrazní. Nebudete vypadat usedle, ale naopak velmi sexy.

Doporučujeme vám tento e-shop, kde mají velkou nabídku jednodílných plavek.

Co se týká barevného provedení, můžete si vybrat plavky jednobarevné nebo vícebarevné. Na výběr jsou kytičkové vzory, různé obrazce nebo vzory různých šelem či zvířat. Musíte uznat i vy, že rozhodně tyto plavky nevypadají vůbec zastarale. Navíc si můžete vybrat ze dvou typů jednodílných plavek. Jedná se o klasické jednodílné plavky nebo o monokiny.
I tyto plavky mohou mít například push-up vycpávku, mohou mít zavazování za hlavou nebo nejrůznější ozdoby.

Pokud jste plnoštíhlá nebo potřebujete zakrýt nejrůznější nedostatky, volte jednodílné plavky, které mají svislé pruhy, drobné vzorky nebo květinové vzory. Opticky zeštíhlují postavu (nemusíte mít jen klasickou černou) a budete tak vypadat dobře. Vyberte si krásné plavky na tento rok.


Další skvělá nabídka