Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky 2024 - nová kolekce na tento rok

Již za chvíli se můžeme těšit na léto a čas dovolených. Pokud se vydáte k vodě, potřebujete plavky a nemáte-li je, tak je nejvyšší čas na to si je pořídit. Zrovna teď je v obchodech bohatá nabídka plavek 2024 za dobrou cenu. Těsně před sezónou se stav zásob zužuje a již není z čeho vybírat. Určitě si i vy vyberete trendy plavky, v kterých zaujmete každého.

Dámské plavky patří mezi kousek, bez kterého se žádná žena na dovolené neobejde. Může si pořídit klasické dvoudílné plavky, oblíbené jsou i jednodílné nebo speciální, mezi které patří tankiny a monokiny. Záleží na tom, co si kdo vybere. Plavky 2024 jsou už v mnoha obchodech naskladněny, takže si můžete vybrat ten nejlepší kousek právě pro vás.

Je libo dvoudílné plavky?

Dvoudílné plavky patří mezi ty nejčastěji nakupované a to z mnoha důvodů: dají se skvěle kombinovat, je velký výběr, jsou módní a vypadají dobře na každé postavě. Spodní díl může být jako klasické či bokové kalhotky, tanga, boxery nebo brazilky s různými ozdobami a aplikacemi. Z rozmanitého výběru se dá opravdu vybrat a také je nutné zmínit, že spodní díl může být na zavazování nebo s nohavičkami. Horní díl může být na zavazování na zádech, za krkem nebo dokonce bez ramínek. Často se prodává i s kosticemi nebo push-up výztuží, což příjemně potěší ženy, které mají menší poprsí.

Mezi originální plavky patří tankiny, které mají dva díly. Spodní je klasický jako u běžných dvoudílných plavek a horní připomíná top nebo tílko. Tyto plavky se hodí pro těhotné nebo pro plnoštíhlé ženy, protože zakryjí různé nedokonalosti.

Jednodílné plavky jsou stále in

Také jednodílné plavky se drží stále na výsluní. V obchodech je možné koupit tyto plavky opravdu v zajímavých střizích, vzorech a barvách. Také natrefíte na dámské plavky jednodílné tvarující postavu. Vypadáte v nich štíhleji, protože mají zeštíhlující efekt a jsou zaručeně trendy. Kromě klasických jednodílných je možné pořídit monokiny, což jsou plavky, které mají různé průstřihy a díky tomu, dodávají postavě úplně jiný rozměr.

Které plavky si vybrat?

Na trhu je si můžete vybrat nejen z mnoha barev, stylů, typů, ale také značek. Mezi oblíbené značky plavek patří Litex, Triola, Victoria's Secret, Timo, Triumph, Domodi, Adidas, Cornette, Etna, Krisline, Volin, Winner, Gemini, Obsessive, Anita, Roxy, Calvin Klein atd.

Jak si je vybrat?

Výběr plavek je někdy celkem složitý, protože by měly na postavě dobře sedět. To znamená, je nutné zvolit správnou velikost jak spodního, tak i horního dílu nebo jednodílných plavek. Plavky by neměly být příliš volné, ale ani těsné. Měly by dokonale sedět, aby vám nepřekážely při plavání nebo naopak se díky volnosti uvolnily. To zjistíte tak, že zvolíte správné číslo - podíváte na sebe v zrcadle ze všech stran, ruce zvednete nahoru, poskočíte si a pak se předkloníte. Pokud vám dobře plavky sedí, nepohnuly se, máte dobrou velikost.

Dále je nutné dbát na vhodný střih, protože každé postavě sedí něco jiného. Konečně při výběru je důležitá i barva. Plavky by se neměly na postavě ztrácet, měly by být hezky výrazné a to jak dobře vybranou barvou, tak i vzorem. Pokud netušíte, kterou byste si měla vybrat barvu, podívejte se po těch, které vám sluší.


Další skvělá nabídka