Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky Victoria Secret

Victoria's Secret je přední americký výrobce prádla, plavek, oblečení, kosmetiky,... Jejich úžasné kousky získávají na velké oblibě i v Česku. Jako obvykle s určitým zpožděním. Možná se právě i vám zalíbí.


Victoria Secret také už představila plavky na tento rok. Jsou to doopravdy hezké plavky, což samy určitě i vy uznáte, až je uvidíte. Plavky Victoria Secret jsou velmi povedené a luxusní, vybrat může opravdu každá žena nebo dívka. V nabídce jsou jak bikiny, tankiny, monokiny, tak i klasické jednodílné plavky.

Plavky si můžete vybrat již nyní, abyste byla na léto pořádně připravena. Nezapomeňte, že s hezkými plavkami budete vypadat úchvatně na pláži a všichni se budou za vámi otáčet. Plavky Victoria Secret jsou velmi dobrou volbou.

Plavky jsou opět jedinečné, co se týká střihů a módy. Budete in, když je budete mít na sobě. Můžete mít plavky nejrůznějších barev, vzorů a ozdob. Cena je ve srovnání s plavkami, které jsou běžně u nás dostupné, trošku vyšší.

Velikosti plavek Victoria Secret jsou XS - XL, záleží na druhu. XS odpovídá 34 - 36. Vždy si je pořádně vyzkoušejte, ať vám dobře sedí a ať je můžete v případě špatné velikosti vyměnit.

Podívejte se na nabídku prádla v oficiálním e-shopu.


Další skvělá nabídka