Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Jak si vybrat plavky?

Letní sezóna se již blíží, proto byste se měli i vy vybrat plavky. Otázkou ale stále zůstává jaké. Možná už máte přesnou představu, které plavky byste si chtěli koupit, ale možná ještě žádný tip nemáte. Plavky by se měly vybírat nejen pohledem, ale také i rozumem. Je důležité koupit si plavky, které vám v první řadě sluší a ne jen koupit si plavky, které se vám líbí, ale nesluší vám nebo ukazují něco, co by neměly.

Pokud si chcete koupit plavky, vždy se pořádně podívejte na sebe do zrcadla ze všech stran - zepředu, z obou boků a zezadu. Také s plavkami zkuste poskočit a zvednout ruce nahoru. Plavky by vám měly dokonale sedět a hlavně by nemělo nic z plavek vyčnívat nebo dokonce by neměly být volné.

Barvu si vyberte dle toho, jaká vám sluší nebo kterou máte rádi. Černá zeštíhluje a bílá vám opticky přidá. Pokud potřebujete odvést pozornost od nedokonalé postavy zvolte vzor, který tomu pomůže (drobné květinky, ornamenty, vzor kůže) nebo svislé proužky.

A jaký koupit typ plavek - pro štíhlou postavu se hodí dvoudílné plavky a monokiny. Pokud chcete zakrýt nějaký špíček, tak si vyberte tankiny nebo jednodílné plavky.

Podívejte se, jak vybrat plavky podle typu postavy, díky vhodnému střihu budete vypadat úžasně.

Výběr plavek

Vybrat plavky nejrůznějších značek si můžete i u nás na webu. Ceny jsou velmi přijatelné. Najdete zde jak levné plavky, tak i dražší plavky. Samozřejmě tady naleznete tankiny a monokiny, dámské, dětské a pánské plavky.
Vyberte si plavky již nyní, dokud máte dostatek času na případné vrácení nevyhovujícího kousku.

Pokud potřebujete určit velikost plavek, podívejte se na velikostní tabulku. Stačí jen, abyste měli po ruce krejčovský metr a brzy svou velikost zjistíte.


Další skvělá nabídka