Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší modely Triola pro tento rok:

 

Krásné a kvalitní plavky Triola

Možná jste se už se značkou Triola setkala, protože je na trhu už více než sto let. Vyrábí prádlo jak pro dámy, tak i pro pány. Můžete si tak koupit podprsenky nebo plavky Triola, které jsou stále oblíbenější. Nejen proto, že mají pěkný výběr z variací vzorů a barev, ale také z mnoha velikostí. Podívejte se na skvělou nabídku do e-shopu www.triola.cz.


Nebudete tak znevýhodněna, pokud máte velmi malé nebo naopak velmi velké poprsí. Triola vychází vstříc všem ženám. Nabízí plavky pro velká poprsí - obvod u ní najdete až 100 a velikost košíčků až K. Záleží vždy na daném modelu. Plavky Triola budou opět skvělé.

Plavky Triola jsou vždy velmi povedené. Můžete tak mezi nimi najít dvoudílné i jednodílné plavky. Nezapomíná se ani na monokiny a tankiny. Vše je vyrobeno z kvalitních materiálů tak, aby byly pro vás pohodlné a slušivé.

Pokud budete mít na sobě zrovna plavky Triola určitě se budete líbit všem na pláži. Plavky jsou navrženy tak, abyste byla kočkou na pláži. Hodí se pro klasickou postavu českých žen a dívek. Kolekce na rok bude opět velmi trendy a najdete v ní mnoho zajímavých kousků. Dámské plavky Triola patří k velmi podařeným kouskům.

Již brzy zde naleznete pestrou nabídku plavek Triola, které budou patřit opět k těm nejprodávanějším jako v minulé sezóně. Velkou výhodou je ta, že si můžete koupit jak horní díl, tak i dolní díl zvlášť.

Plavky Triola můžete levně koupit v tomto e-shopu.Další skvělá nabídka