Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Pánské plavky

I pánové se rádi pěkně oblékají a to se týká i plavek. Pánských plavek existuje několik druhů a záleží na každým, co se mu víc líbí a co si vybere. Určitě i vy se těšíte na pláž, abyste mohl ukazovat své tělo a jít si zaplavat.

Častým a oblíbeným střihem plavek jsou plavky alá slipy. Jedná se o typické a klasické plavky. Jsou dostupné v různých barevných kombinacích. Tyto plavky se hodí pro sportovní plavení i na plavání v moři či v bazénu. Mohou prodávat i s nohavičkou.
Dalším typem plavek jsou boxerky. Tyto plavky mají na rozdíl od slipů delší nohavičky. Jsou dostupné v barevných kombinacích, s různými vzory a motivy.

Pokud se vám nelíbí ani jeden z těchto dvou tipů, třeba se vám zalíbí kraťasové plavky. Vypadají jako klasické kraťasy, které se hodí do vody. Prodávají se v různých barvách, kdy převažují pestřejší barvy. Tyto plavky budou in v letošním roce. V těchto šortkových plavkách budete cítit určitou míru volnosti, nebudou vás stahovat a navíc sluší doopravdy všem. Navíc v nich můžete chodit jako v klasických šortkách.

Muži, kteří dbají na módní trendy, by měli věnovat pozornost i výběru správného typu plavek a také správné barvy.
Takže vyberte si pánské plavky třeba od vaší oblíbené značky.

Velký výběr pánských plavek naleznete v tomto e-shopu.


Další skvělá nabídka