Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky, ve kterých letos vyniknete

Léto a celá letní sezóna se neudržitelným tempem blíží. Krásné počasí plné sluníčka a letních dovolených u moře nebo v přírodě si každých užije velmi mnoho. Samozřejmě s létem je spojen nákup nových plavek, kterých bude pro tuto sezónu na výběr z mnoha druhů, značek a barev. Plavky jsou velmi důležitou součástí každé ženy, která se chce na pláži pořádně ukázat. Samozřejmě nezapomínáme ani na pány a na jejich plavky.

Plavky jsou již v prodeji, proto se vybavte včas k moři či ke koupališti. V této sezóně budou in plavky pestrobarevné i jednobarevné, s různými vzory (proužkované, flíčkované, imitace kůže, etno tvary) a různých tvarů.

Plavky mohou být jednodílné, dvoudílné, monokiny nebo tankiny. Každé jsou velmi pěkné a záleží na vašem vkusu, které si vyberete.

Jednodílné plavky mohou být s hlubokým výstřihem vpředu nebo vzadu. Nebo mohou mít klasický konzervativní střih.
Dvoudílné plavky mají velmi různých střihů od sukýnky, plavek s nohavicemi, až po plavky bokové, se zvýšeným pasem nebo tanga. Také vrchní díl může být se zavazováním za krkem, na zádech nebo bez.

Monokiny, které posledních pár let jsou stále oblíbenější, jsou i letos mezi velmi často vybírány. Tyto jednodílné plavky, které mají zajímavé střihy, byly poprvé navrženy v roce 1964.
Tankiny jsou dalším druhem plavek, který se hodí na pláž nebo k přehradě. Mají dva díly: spodní jsou kalhotky různých tvarů a vrchní díl je jakoby top. Tento top může zakrýt nedokonalé partie vašeho těla a přesto v nich budete vypadat kouzelně.
Mikrokiny jsou velmi odvážné plavky, které si ovšem kvůli zakrývání jen nejintimnějších partií dovolí nosit jen málokdo.

Módních druhů plavek je velmi mnoho, stačí si jen vybrat ty nejvhodnější a pak je ukázat všem či jen vašemu nejmilejšímu.

Velkou nabídku plavek naleznete zde.


Další skvělá nabídka