Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky - super trendy

Léto a celá letní sezóna se opět neudržitelným tempem blíží. Sice je teď ještě zima, ale to nic neznamená, protože je nutné přemýšlet o koupi plavek. Hezké počasí plné slunečního záření, tepla a letních dovolených u moře nebo v přírodě si určitě každý užije. S létem je často spojený nákup nových plavek. Letos jich bude opět na výběr z velkého množství značek, druhů a barev. Plavky jsou významnou součásti outfitu každé ženy, která dbá na módní trendy a chce se na pláži ukázat. Samozřejmě je nutné pořídit pánské plavky a dětské plavky.

Plavky se již začínají prodávat, proto nečekejte na poslední chvíli a kupte si je včas. In budou plavky pestrobarevné i jednobarevné, s různými vzory (flíčkované, proužkované, s imitací kůže nebo s etno tvary) a různých tvarů. Výběr je opět velmi bohatý.

Plavky jsou oblíbené jednodílné, dvoudílné, monokiny nebo tankiny. Každé plavky jsou moc hezké a záleží jen na vašem vkusu, které si vyberete.

Jednodílné plavky mohou mít hluboký výstřih vpředu nebo vzadu nebo mohou mít klasický jednoduchý střih.
Na druhou stranu dvoudílné plavky mají velké množství různých střihů od sukýnky či plavek s nohavicemi, až po bokové plavky, se zvýšeným pasem nebo tanga. Také vrchní díl může mít zavazování za krkem, na zádech nebo bez.

Vždy záleží na vás, jaké jsi vyberete plavky. Nutné je vybírat s ohledem na vaši postavu a také na vaši odvahu.

Oblíbené jsou také monokiny, které posledních pár let jsou stále vyhledávanější.
Také tankiny jsou dalším typem plavek, který je oblíbený a hodí se na pláž nebo k přehradě. Jedny jsou jednodílné a druhé jsou dvoudílné. Stačí si jen vybrat ty správné pro vás.
Pro odvážnější jsou vhodné mikrokiny.

Módních trendů plavek je velmi mnoho, stačí si jen vybrat, koupit a pak se v nich ukázat.

Velkou nabídku plavek naleznete zde: plavky.


Další skvělá nabídka