Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Vyberte si plavky z nové kolekce

S novým rokem a létem se začínají objevovat i nové plavky. Užijte si dokonale léto a dovolenou u moře, přehrady nebo na koupališti. Jediné, co potřebujete, jsou plavky a dobrou náladu. Chcete vědět, co se letos bude nosit, podívejte se na nové trendy. Tak jako pokaždé je letos opravdu z čeho vybírat. Nezapomeňte si vybrat plavky, které vám budou dokonale sedět. Není nic horšího, než že žena má nepadnoucí plavky.

Dvoudílné plavky

Dvoudílné plavky patří k těm velmi oblíbeným a to hned z několika důvodů: vypadají skvěle, můžete si vybrat z mnoha barev, druhů a vzorů, prodávají se všude a můžete si je koupit podle toho, jaké vám sluší. Oblíbené jsou plavky s push-up výztuží, se zavazováním za krkem, bez zavazování... k hornímu dílu můžete koupit dolní díl s různým střihem - tanga, klasické kalhoty, šortky nebo sukýnka. Dvojdílné plavky si můžete nakombinovat dle vašeho gusta. Navíc letos je oblíbený horní díl v jiné barvě než ten dolní. Tak to vyzkoušejte.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky nejsou jen pro starší ženy nebo ženy s nějakým špíčkem, ale pro všechny. Na štíhlé postavě vypadají jednodílné plavky také velmi dobře. Stačí si jen vybrat zajímavý střih a barvy a můžete vyrazit třeba na pláž.

Tankiny

Tankiny jsou originálním druhem dvoudílných plavek. Horní díl je vlastně takový top a dolní díl je klasickým bikinovým dílem. Výhodou tankin je, že skryjí bříško, jizvu nebo prostě vypadají trendy.

Monokiny

Dalším typem plavek, které pořád i v tomto roce zůstávají in, jsou monokiny. Jedná se o jednodílné plavky, které mají horní a dolní díl propojený zajímavým způsobem. Nebo jsou v jednodílných plavkách vykrojeny různé záhyby a útvary tak, aby plavky vypadala co nejzajímavěji.

A jaké budou in barvy v letošním roce?

Tak jako každý rok neuděláte chybu s klasickými pastelovými barvami a vzory. Letos ale můžete si obléknout plavky podle nejnovějších trendů - skvěle vypadají neonové plavky nebo plavky s geometrickými vzory.


Další skvělá nabídka