Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky Arena

Firmu Arena založil syn tvůrce značky Adidas Horst Dassler. Chtěl vytvořit značku plavek pro sportovce. Firma vyrábí převážně plavky. Jedná se jak o plavky dámské, pánské, ale tak i o plavky dětské. Z počátku firma začala vyrábět plavky pro sportovní plavání, nyní však dělá i pro rekreační plavání (na pláž, na koupaliště nebo na plavání doma).

Materiály, které jsou používány na výrobu plavek, jsou velice dobré. Mají nulové tření - jedná se o materiál powerskin-ultra. Plavky Arena jsou používány sportovci na Olympijských hrách nebo na Mistrovstvích světa. Arena také bývá sponzorem různých plaveckých svazů.

Plavky Arena nejsou určeny jen pro sportovce. Oblíbené jsou i plážové plavky, kdy se prodávají bikiny, tankiny nebo jednodílné plavky. Také jsou k mání pánské plavky a dětské plavky Arena. Vybrat si může opravdu každý. S pěkným designem a kvalitním materiálem uděláte touto koupí dobrý krok.

Plavky Arena z klasickým materiálů se prodávají za velmi příjemnou cenu. Cena plavek, které mají malý odpor ve vodě, je o trošku vyšší.


Další skvělá nabídka