Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky bandeau - hit letošního léta

Bandeau plavky jsou poměrně novinkou, skládají se z horního dílu bez ramínek a klasického dolního dílu. Často má horní díl odepínající ramínka, tak se je můžete nasadit, ať vaše plavky vypadají zase jinak. S těmito plavkami budete vypadat velmi sexy, tak si je určitě kupte. Podívejte se na bohatou nabídku tady.

Pokud se podíváte na letošní nabídku plavek bandeau, všimnete si velmi bohaté nabídky za skvělé ceny. Můžete si vybrat z jednobarevných, vzorovaných nebo barevných plavek. Pro každou ženu se najdou výjimečné plavky, které vám dokonale padnou a hlavně vám budou slušet.

Bandeau plavky drží dokonale

Pokud máte strach, že by vám tyto plavky mohly spadnout, tak se nebojte. Plavky bandiny drží dokonale, i když při závodním plavání by mohly spadnout, to se ale netýká dovolené u moře. Při klasickém plavání, opalování nebo procházkách po pláži a městech drží velmi dobře.

Můžete si vybrat plavky s ozdobami

Pokud vás nudí klasické plavky, vyberte si zajímavý střih s volánky, mašličkami, třásněmi, sponami nebo cvočky. Vyberte si plavky bandiny i s těmito originálními doplňky, díky kterým budete vypadat kouzelně.

Kvalitní plavky za super cenu

Nemusíte se bát, že za tyto luxusní plavky zaplatíte několik tisíc. Právě naopak, bandeau plavky pořídíte za cenu kolem tisíce korun. Nehledejte příliš levné plavky, které se vám během dovolené u moře vytáhnou nebo změní barvu, pořiďte si kvalitní plavky, které vám vydrží i na další sezónu.

Podívejte se na zajímavé trendy plavky v e-shopu.


Další skvělá nabídka