Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky Kiniki

Chcete mít pěkně opálenou kůži i pod plavkami? Zkuste plavky, které propouštějí sluneční paprsky, jste tak opáleni i pod látkou. Tyto plavky vyrábí britská firma Kiniki.

Plavky Kiniki jsou vyráběny ze speciální látky, která se jmenuje Transol. Je v ní spousta mikrodírek, které umožňují průchod slunečních paprsků a tak i následné opalování. Vzhledem k tomu, že plavky Kiniki mají v sobě jen minimální ochranný faktor, je proto nutné používat opalovací krém s nižším faktorem.

Na trhu je dostupných mnoho barev a druhů těchto plavek. Můžete si vybrat jak dámské plavky Kiniki, tak i pánské. Na výběr jsou jednodílné a dvoudílné plavky, dále monokiny nebo tankiny. Vše je v pestrých a veselých barvách. Jednobarevné kousky nehledejte, protože ty by moc prosvítaly.

Plavky Kiniki jsou velmi prodyšné a také jsou rychleschnoucí. Schnou až třikrát rychleji. Jsou odolné slané vodě i chlóru. Zachovávají své původní barvy a tvar. Navíc jsou vyrobeny v Británii, což by mělo být zárukou kvality.

Kromě toho Kiniki nabízí spodní prádlo a doplňky na pláž. Takže pokud se chcete pěkně opalovat, zkuste plavky Tan Through a velmi rychleschnoucí se nazývají Knit&Dry.

Kolekce plavek na tento rok bude opět skvělá.


Další skvělá nabídka