Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky Obsessive

Značka Obssesive, která převážně vyrábí erotické spodní prádlo, nabízí i krásné plavky. Výhodou těchto plavek je, že jsou originální a také jsou velmi levné. Můžete si vybrat mezi barevnými a lesklými plavkami. Na výběr jsou dvojdílné plavky a monokiny.

Je libo plavky Litchi, Kiwi nebo Papaya?

Plavky Obsessive si můžete pořídit ve výrazných barvách: v růžové, zelené a žluté. Přesně podle ovoce. Plavky jsou perfektně barevně sladěné a krásně zvýrazní vaši postavu.
Plavky jsou vyrobeny z kvalitní elastické látky a ve spojení s příjemnou barvou jsou skvělým tipem ke koupi pro dívky či ženy na tento rok.

Oblíbené lesklé plavky

Leské plavky vás ozdobí a na pláži z vás vykouzlí kočku. Můžete si vybrat zlaté, stříbrné nebo černé plavky. Tyto plavky Obsessive jsou velmi oblíbené kvůli tomu, že vypadají moderně a jsou in. Plavky se hodí na štíhlou postavu, proto se prodávají jako monokiny či bikiny. Pokud se chcete na pláži předvést, zkuste tuto značku.

Výhodou značky Obsessive je, že se jedná o kvalitní značku, kdy se plavky nešijí v Číně, ale v Evropě. Navíc jsou velmi levné. Podívejte se na ně.


Další skvělá nabídka