plavky
Hlavní stránka     E-SHOP
logo
Krásné plavky pro rok 2018
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky

Kupte si vaše plavky v e-shopě
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Zboží můžete vrátit nebo vyměnit do 14 dnů

Plavky push up 2018


plavky push upOblíbené plavky jsou plavky push up. Plavky, které mají zvětšující košíčky. Tyto košíčky jsou vhodné pro ženy a dívky, kterým příroda nenadělila takové přednosti, jaké by chtěly. Výhodou těchto plavek je to, že vám prsa opticky zvětší. Je tomu stejně jako u podprsenek nebo u jiného spodního prádla.

Tyto plavky vyrábí mnoho značek, proto si můžete vybrat podle toho, jak se vám líbí nebo podle toho z jakého materiálu vyrábí vycpávku. Nejoblíbenější jsou gelové push up vycpávky. Některé vycpávky zvětší vaši velikost o půl čísla, jiné o číslo nebo i o dvě. Důležité je však, aby plavky a prsa působily přirozeně.

Vybrat si můžete z mnoha modelů jak dvoudílných, tak i jednodílných plavek. Ovšem vetší výběr push up plavek je právě u dvoudílných. Oblíbené barvy letos jsou pestré. Léto totiž bude plné pestrých barev. Zapomeňte na nevýrazné barvy a oblékněte se raději do pestrých barev. A to platí u plavek dvojnásobně.

Plavky si můžete koupit již teď. Obchody (kamenné i internetové) nabízejí skvělé plavky všech modelů, barev a druhů. Mezi nimi nechybí ani push up plavky.

Gelové vycpávky

Gelové vycpávky, které se používají v plavkách i podprsenkách, vytvarují pěkný dekolt. Jsou vhodné nejen pro malá, ale i pro nesouměrná prsa. Důležité je vždy zvolit správný střih, aby push up plavky s gelovými vycpávkami dokonale seděly.

plavky push up plavky push up plavky push up

Foto: astratex.cz.

Tyto krásné plavky můžete zakoupit zde.

plavky plavky plavky plavky

Foto: Astratex.cz