Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky push up 2024

Oblíbené plavky jsou plavky push up. Plavky, které mají zvětšující košíčky. Tyto košíčky jsou vhodné pro ženy a dívky, kterým příroda nenadělila takové přednosti, jaké by chtěly. Výhodou těchto plavek je to, že vám prsa opticky zvětší. Je tomu stejně jako u podprsenek nebo u jiného spodního prádla.

Tyto plavky vyrábí mnoho značek, proto si můžete vybrat podle toho, jak se vám líbí nebo podle toho z jakého materiálu vyrábí vycpávku. Nejoblíbenější jsou gelové push up vycpávky. Některé vycpávky zvětší vaši velikost o půl čísla, jiné o číslo nebo i o dvě. Důležité je však, aby plavky a prsa působily přirozeně.

Vybrat si můžete z mnoha modelů jak dvoudílných, tak i jednodílných plavek. Ovšem vetší výběr push up plavek je právě u dvoudílných. Oblíbené barvy letos jsou pestré. Léto totiž bude plné pestrých barev. Zapomeňte na nevýrazné barvy a oblékněte se raději do pestrých barev. A to platí u plavek dvojnásobně.

Plavky si můžete koupit již teď. Obchody (kamenné i internetové) nabízejí skvělé plavky všech modelů, barev a druhů. Mezi nimi nechybí ani push up plavky.

Gelové vycpávky

Gelové vycpávky, které se používají v plavkách i podprsenkách, vytvarují pěkný dekolt. Jsou vhodné nejen pro malá, ale i pro nesouměrná prsa. Důležité je vždy zvolit správný střih, aby push up plavky s gelovými vycpávkami dokonale seděly.


Další skvělá nabídka