Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky Roxy

Plavky Roxy patří mezi velmi oblíbené plavky. Roxy je americká značka, která vznikla v roce 1990. Roxy se oddělila od australské firmy Quiksilver, která vznikla o dvacet let dřív. Od značky Roxy si můžete koupit plavky, džíny, šortky, boty,... cokoliv. Mají velký výběr jak dámského, tak i dětského oblečení. A plavky Roxy jsou doopravdy in.

Plavky Roxy mají velice originální design. Můžete si vybrat z velkého množství barev, vzorů a motivů. Navíc se jedná o velmi kvalitní kousky. Z plavek si můžete vybrat jednodílné a dvoudílné plavky, dále bikiny, monokiny a tankiny. I když dvoudílných plavek mají daleko víc než těch ostatních typů. Plavky se hodí jak k pláži, tak i na rozvířené vlny moře.

Letošní kolekce v letošním roce, jak můžete vidět níže, je opět velmi podařená. Na výběr máte z velké množství kousků, ve kterých budete zaručeně in a sexy. Stačí si jen vybrat a koupit.
Pokud by si pánové chtěli koupit plavky Roxy pro sebe, tak mají bohužel smůlu. Pánské plavky vyrábí značka Quicksilver. Je to sice trošku diskriminační, ale ono to už tak bývá. :)

Pokud máte rádi tuto značku, tak plavky Roxy jsou pro vás dobrou volbou.


Další skvělá nabídka