Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky XXL: Plavky pro baculky

Možná nemáte dokonale štíhlou postavu a raději byste chtěla plavky větších velikostí. Proto jsou pro vás vhodné plavky XXL. Můžete si tak vybrat z mnoha druhů plavek, které vám sednou. Správně zvolené plavky mohou opticky zmenšit vaše nedostatky a zvýraznit tak krásu vaší postavy. Oblíbenými plavkami větších velikostí jsou jednodílné plavky. Doporučujeme vám tento e-shop, kde mají velkou nabídku jednodílných plavek.

Jednodílné plavky jsou takovou klasickou pro ženy, které mají nějaké to kilečko navíc. Ovšem v poslední době je velmi mnoho barevných variant a variant plavek, které mají různé ornamenty, a tak v plavkách vypadáte mnohem lépe.
Plavky jsou vhodné pro baculky a pro plnoštíhlé.

Kromě jednodílných dámských plavek XXL si můžete vybrat bikiny, monokiny nebo tankiny.
Bikiny, tedy dvoudílné plavky, se hodí i na vaši postavu, pokud máte mírnou nadváhu. Ale nejsou vhodné všechny druhy bikin, jen některých. To poznáte, když plavky vyzkoušíte.

Monokiny, tedy jednodílné plavky, které mají různé ozdoby a vykrojené části, mohou být také velmi dobrým řešením pro boubelku. Stačí si vybrat jen vhodný střih a budete s plavkami zářit, i přesto, že jste plnoštíhlá.

Tankiny jsou plavky, které se skládají z trička a kalhotek. Ideální možností, jak zakrýt špíčky na břicho, je nákup tohoto druhu plavek.

Můžete vypadat i s pár kilogramy navíc in, protože plavky XXL jsou určeny právě pro vás, proto se nestyďte a vyrazte na pláž v plné parádě. Nezapomeňte, tmavá barva, svislé pruhy, drobné a květinové vzory opticky zeštíhlují.
Plavky XXL si můžete zakoupit i v různých e-shopech např. zde. Mají velmi širokou nabídku.


Další skvělá nabídka