Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky na ramínko a volánky

Po vlažném začátku léta, kdy si s námi počasí hrálo a střídavě nás rozmazlovalo parny a pak zchladilo jarním deštěm, přichází konečně chvíle, kdy si musíte vybrat, v jakých plavkách strávíte dovolenou. A tipů je hned několik.

Plavky na jedno ramínko

Někdo může mít pocit, že na poli plážového oblečení se toho už moc vymyslet nedá. Je však na omylu. Tento rok totiž ovládly plavky na jedno ramínko, a je jedno, zda se jedná o bikiny nebo jednodílný model. Plavky jsou sice netradiční, ale zároveň velmi in a na pláži tak rozhodně zazáříte. Má ale jednu nevýhodu, ženy s větším poprsím mají výběr těchto plavek zakázaný. Nadělal by totiž více škody než užitku.

Monokiny jsou stále trendy

Další trendovou záležitost představují stejně jako minulý rok jednodílné plavky se všemožnými průstřihy - monokiny. Málokdo čekal, že by se z jednodílných plavek mohl díky pár vychytávkám stát takový trend. Pomocí rafinovaných otvorů si můžete zvolit střih plavek, který odhalí vaše bříško, boky nebo záda. Průstřihy je možno doladit různými řetízky nebo korálky, které tak ještě lépe dokreslí vaši sexy siluetu.

Plavky s volánky

Romantické duše jistě potěší, že do popředí se ženou i volánkové modely. Drobnější postavy toho mohou využít tyto plavky s volánky ve svůj prospěch, protože právě volánky opticky přidávají na objemu. I zde je však nutné vybírat s rozumem, a pokud nechcete nabrat zbytečná kila navíc přes boky, volánkům se vyhněte obloukem.

Nebo raději střapce?

Ruku v ruce s volánky jdou střapce. Místo romantické povahy ale odkazují na uvolněné a aktivní nositelky bez zábran. I tyto plavky pomocí svých volnomyšlenkářských ozdob dokážou dodat kýžené tvary. Pokud se rozhodnete právě pro střapatý model, bude z vás vyzařovat odvaha a touha po všem novém a neokoukaném. Úspěch zaručen!

Plavky se vzory

Se vzory jsme sice měli začít, ale jak jistě tušíte, letošní sezonu plavky se vzory doslova ovládnou. Už s příchodem jarní módy dostaly vzory spoustu prostoru a léto jim ještě více nahrává. K mání jsou ryze dívčí vzory, psychedelické kombinace, proužky, kolečka, puntíky .. zkrátka cokoli. Nezapomeňte však, že vše je o vašem osobním pocitu!


Další skvělá nabídka