Krásné plavky pro rok 2024
Dámské, pánské i dětské plavky
Velmi kvalitní kousky
Plavky jsou levnější než v kamenném obchodě
Modely od různých výrobců

Nabídka plavek 2024 - super kolekce - nakupujte zde online

Nejlepší kousky pro tento rok:

 

Plavky Puma

Firmu Puma založil bratr Adi Dasslera Rudolf. Firmu založil hlavně kvůli neshodám se svým bratrem, a každý z nich tak měl svou vlastní značku. Začal vyrábět sportovní oblečení snad pro všechny druhy sportů. Také vyrábí i oblečení pro volný čas. Plavky Puma patří také velmi oblíbené kousky.

Plavky Puma jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a jsou vyrobeny tak, aby vám dobře seděly a zároveň byly velmi pohodlné. V neposlední řadě jsou plavky velmi módní, což určitě lépe posoudíte, když se podíváte na fotografie.

Můžete si vybrat dvoudílné, jednodílné plavky a tankiny. Výběr sice není tak bohatý, jak u jiných plavek různých módních značek, protože se jedná o výrobce sportovního oblečení. Na druhou stranu i v těchto plavkách budete zaručeně in.

Dámské plavky Puma jsou oblíbené u plavkyň na Olympiádách a na Mistrovstvích světa hlavně kvůli jejich kvalitnímu zpracování.
Ve většině obchodech naleznete plavky, které se hodí převážně k pláži a na lehčí sportovní závodění. Ty profesionální naleznete ve speciálních obchodech.

Pánské plavky značky Puma jsou ke koupení také. Brzy zde najdete článek i pro tyto plavky. Jedná se většinou šortky, které jsou různých barev - jednobarevné nebo vícebarevné.


Další skvělá nabídka